Otevírání aut bez poškození

Volejte naši NONSTOP zámečnickou službu pro otevírání aut v Brně a okolí na čísle 737312222

Pracujeme i v době pandemie nového koronaviru. Dodržujeme všechna ochranná opatření Ministerstva zdravotnictví k prevenci šíření koronaviru.

Máme 25 let zkušeností a nejlepší ceny.
V rámci Brna výjezd ZDARMA!!!
Nečekáte. Vyrážíme IHNED!!!

Jsme připraveni otevřít zamčené nebo zabouchnuté auto kdykoliv a kdekoliv v rámci Brna o okolí.

Otevírání aut bez poškození - Nonstop zámečnictví pro Brno a okolí
Otevírání aut bez poškození – Nonstop zámečnictví pro Brno a okolí

Zabouchly se Vám dveře vašeho auta?
Zabouchly jste si klíče v autě?
Nechali jste omylem klíče od auta v kufru, který jste pak nechtěně zavřeli?

To jsou situace, které určitě nikoho nepotěší. Pokud se Vám to ovšem stane, nezoufejte! Jakékoliv zabouchnuté auto nenípro nás žádný problém. Stačí jeden telefonát a máte po starostech.

Jsme zámečnictví, které se specializuje na otevírání zamčených aut bez poškození. Otevíráme vozidla všech typů!

Otevřít zabouchnuté dveře na moderních autech vyžaduje hodně zručnosti a zkušeností. Nezkoušejte to sami!

Volkswagen, Škoda, Fiat, Opel, Ford, Hyudai, Audi, BMW nebo Mercedes – žádné auto pro nás neznamená problém. Pomocí profesionálního nářadí dokážeme otevřít zamčené/zabouchnuté auta všech typů, značek a ročníků rychle a hlavně bez jakéhokoliv poškození zámku nebo dveří.

Umíme otevřít zamčené auto přímo na místě, kde se nachází. Nemusíte se ničeho obávat. Po otevření zamčených dveří auta bude Váš zámek i nadále funkční.

Naše havarijní služby nabízíme v těchto okresech: Brno a okolí. Cestu v rámci Brna neúčtujeme (mimo Brna – cena dohodou podle vzdálenosti).

Naše asistenční zámečnické služby nabízíme nonstop na tel. čísle 737312222, 24 hodin denně, i během víkendů a svátků. Žádné dlouhé čekání, vyrážíme hned po Vašem telefonátu.

Víme, že zabouchnuté dveře na autě si nevybírají čas ani hodinu.
Zavolejte nám a my se o vše postaráme.
Uložte si naše číslo 737312222 v mobilu jako Autozámečník Brno. Nikdy nevíte, kdy se Vám bude hodit.

Co o nás řekli naši klienti

Pavel Kovařík: „Super servis. Již za pár minutmi otevřeli zabouchnuté dveře na autě. Žádné poškození auta. Děkuji.“ (otevření BMW v Brně)

Marie Mlsná: „Děkuji ještě jednou za rychlé otevření auta (VW Caddy, neděle o půlnoci). Vůbec to nebyla taková katastrofa, jak jsem ze začátku předpokládala. Během hodinky bylo vše vyřešeno. Byl to profesionální a rychlý servis. A moje auto není nijak poškozené.“(otevření Volkswagenu v Brně)

Často kladené otázky – otevírání aut

Jaký je rozdíl mezi otevřením zabouchnutých dveří domu a otevřením zabouchnutého auta?

Rozdíl je patrný: většina zámečníků, kteří otevírají zabouchnuté auta, je nejprve vyškolená jako klasičtí zámečníci domů, kteří se později po absolvování různých školení a praxe specializují na profesionály v otevírání aut bez poškození. Školení i praxe je každoročně na vysoké úrovni, protože zámečníci se musí naučit otevřít zabouchnuté dveře všech typů a modelů aut. A protože vývoj je ve všem, je nutné znát všechny systémy zámků, autoklíčů, alarmů a jiných bezpečnostních zabezpečení aut.

Takže pokud voláte zámečníka na otevření zabouchnutého auta, víte, že voláte profesionála, který má ty nejnovější znalosti a nástroje potřebné k otevření auta bez poškození.

Koho mám volat, pokud si zabouchnu klíče v autě?

Vždy volejte profesionálního zámečníka pro otevírání aut. Do autoservisu byste volali zbytečně. Neposkytují non stop službu otevírání aut bez poškození a ani Vám neporadí.
Pro každý případ, naše číslo je 737312222.

Víte otevřít i jiné než osobní auta?

Ano. Umíme otevřít zabouchnuté dveře i na nákladních autech a dodávkách.

Můžete otevřít zabouchnuté dveře i na služebních vozidlech?

Ano, ale nejdříve je nutný souhlas majitele vozidla.

Jaké typy aut dokážete otevřít bez poškození?

V současnosti umíme otevřít všechny typy i modely aut. Ať už se jedná o luxusní Mercedes, Audi, BMW, Porsche nebo běžnou Škodu, Fiat, Kia, Opel, Seat, Hyundai, Toyotu, Peugeot, Nissan, Ford, Hondu nebo Volkswagen.